Donica z betonu Square. Mech Chrobotek Reniferowy.

99,00 zł

sprzedam


Donica Szczecinek, betonu Szczecinek, Square. Szczecinek, Mech Szczecinek, Chrobotek Szczecinek, Reniferowy. Szczecinek

chrobotek Szczecinek, beton Szczecinek, kwiaty Szczecinek, zieleń Szczecinek, salon Szczecinek

Donica z betonu architektonicznego SQUARE z porostem Chrobotkiem reniferowym

Wersja PREMIUM

Naszą dekorację wyróżnia duża ilość mchu w jakości PREMIUM, która została użyta do wypełnienia donicy. Mech został dokładnie obsadzony, co daje gwarancję pięknego wyglądu przez lata! Donica z porostem Chrobotkiem Reniferowym została w 100% ręcznie wykonana.

Wymiary produktu będącego przedmiotem ogłoszenia:

Długość: 12 cm

Szerokość: 12 cm

Wysokość donicy: 6 cm (+/-) 0,5 cm

Wysokość donicy z mchem: 12-14 cm.

Pozostałe prezentowane donice z mchem poduszkowym oraz Chrobotkiem reniferowym RECTANGLE: cena 159 zł

Wymiary produktu:

Długość: 27 cm

Szerokość: 15 cm

Wysokość donicy: 6 cm (+/-) 0,5 cm

Wysokość donicy z mchem: 12-14 cm.

Dostępna kolorystyka:

- Wiosenna zieleń

- Krwista czerwień

- inne ( na specjalne zamówienie):

- Letnia zieleń

- Jesienna zieleń

- Zimowa biel

Cechy charakterystyczne donicy:

Donica jest wykonana z wysokiej klasy betonu architektonicznego.

- 100% ręcznie wykonana z betonu architektonicznego.

- Zabezpieczona została bardzo dobrej jakości impregnatem chroniącym porowate powierzchnie przed działaniem wody, olejów, tłuszczów, zużytych smarów, wina, kawy, itp.

- Na spodzie donicy umieszczone zostały ANTYrysowe podkładki. Umożliwiają one stawianie donicy na powierzchniach podatnych na uszkodzenia.

Cechy charakterystyczne porostu:

Mech skandynawski, a tak właściwie porost skandynawski w ostatnim czasie cieszy się coraz większą popularnością. Jest świetną propozycją dla osób, które lubią zieleń w swoich wnętrzach.

- 100% Naturalny – jest to prawdziwy naturalny porost występujący na skandynawskich polanach. Trawa impregnacja pozwala na zapewnienie, że nie stanie się on siedliskiem żadnych insektów, grzybów czy pleśni. Jest zbierany zgodnie z obowiązującymi przepisami. Do uzyskiwania kolorów wykorzystywane są naturalne barwniki.

- Bezobsługowy - Nie wymaga światła jak również jakiejkolwiek pielęgnacji (podlewania, czy przycinania). Jest dobrym rozwiązaniem dla osób zapracowanych, bądź po prostu często zapominających o pielęgnacji roślin.

- Antystatyczny – Nie osiada się na nim kurz ani pył.

- Hipoalergiczny – Nie wywołuje alergii (nie zawiera toksycznych chemikaliów). Jest więc, bezpieczny dla dzieci i zwierząt.

- Wskaźnik wilgotności - Jest doskonałym miernikiem wilgotności powietrza otoczenia w jakim się znajduje. Utrzyma on swoją naturalną barwę oraz strukturę, jeżeli zapewnimy mu wilgotność powietrza na poziomie 40-70%, co stanowi standardową wilgotność w naszych pomieszczeniach, w których funkcjonujemy i czujemy się komfortowo.

- Oczyszcza powietrze – Przez cały cykl wchłaniania oraz uwalniania wilgoci z otoczenia filtruje cząsteczki powietrza, tym samym oczyszczając je.

- Dźwiękochłonny – Jest doskonałym absorberem dźwięku.

Donica z mchem stanowi uniwersalną dekorację wielu wnętrz. Doskonale sprawdzi się nie tylko w zaciszu domowym, ale również w aranżacjach hotelowych, biurach, korporacjach, małych firmach czy też restauracjach. Jest świetnym pomysłem na prezent (i co istotne - bezpiecznym – nawet dla alergików, dzieci oraz zwierząt!).

Porost fiński, zwany potocznie jako mech Chrobotek Reniferowy używany przy naszej produkcji pochodzi wyłącznie z oficjalnej dystrybucji norweskiej. Jakość stosowanego porostu określana jest jako klasa Premium. Jest to 100% naturalny produkt i nie jest hodowany laboratoryjnie.

Posiada on następujące certyfikaty:

- Niepalności NS-EN ISO 11925-2:2010 (SP Fire Research AS)

- Zarządzania jakością ISO 9001:2008 (DNV GL)

- Zarządzania jakością ISO 14001:2004 (DNV GL).

Każdy produkt w całości został wykonany w 100% ręcznie, w związku z czym jego wygląd może nieco odbiegać od prezentowanego na zdjęciu.

Zapraszam do obejrzenia innych oferowanych przez nas produktów.

Zapraszam do obserwowania naszego profilu na portalu społecznościowym: https://www.facebook.com/pracowniabetonubambet/

Można znaleźć na nim wiele naszych nowości!


Ważne do: 2024.09.08, wyświetleń: 483

nr ogłoszenia: 16700