Lokal handlowo- usługowy Miastko ul. Dworocwa

669 880,00 zł

sprzedam


Lokal Szczecinek, handlowo- Szczecinek, usługowy Szczecinek, Miastko Szczecinek, Dworocwa Szczecinek

Lokal handlowo - usługowy znajdujący się w miejscowości Miastko powiat bytowski, w bardzo dobrym ciągu komunikacyjnym większych miast jak Koszalin, Szczecinek czy Słupsk.

Lokal usytuowany w samym centrum miasta, na parterze kamienicy w bliskiej odległości Urzędu Miasta i Starostwa oraz sklepów, min. Rossman, Market AGD

Lokal 163 m2 posiada wejście z dwóch stron od ul. Dworcowej i Koszalińskiej co ułatwia dostawy towarów. Lokal posiada odbiory sanitarne i zatwierdzony plam technologiczny.

Pierwotnym przeznaczeniem lokalu była hurtownia spożywcza, dlatego pomieszczenia są przystosowane do utrzymania temperatur od 0 do 4*C

Od strony ul. Dworcowej lokal posiada dwa wejścia. Jedno dla klientów w wydzielonej części pod sklep firmowy, drugie dla rozładunku towarów z (prawej strony)
Przed budynkiem znajduje się parking tzw. "Bramy Kaszubskiej" z 15-20 miejscami postojowymi dla samochodów osobowych.

Od ul. Koszalińskiej bezpośrednio do lokalu przylega działka budowlana o powierzchni 599m2, co daje możliwość powiększenia lokalu o dodatkowe 350m (powierzchni zabudowy jednej kondygnacji) - działka jest przedmiotem innej wyceny.

Posiadamy jeszcze dwa mniejsze lokale będące przedmiotem innej wyceny:
- 30 m2
- 14m2

Serdecznie zapraszam do kontaktu,


Ważne do: 2024.09.08, wyświetleń: 428

nr ogłoszenia: 16924